Solis 978.08 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Solis 978.08 (20 sidor) i kategorin Riskokare. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
20
Nedladdningar
1.068
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Solis |
| Kategori: | Riskokare |
| Modell: | 978.08 |
| Bredd: | 220 mm |
| Djup: | 220 mm |
| Höjd: | 205 mm |
| Kapacitet: | 4 |
| Volym: | 0.8 l |
| Produktmått (B x H x D): | 220 x 205 x 220 mm |
| Effekt: | 350 W |
| Mätkopp: | Ja |
| Automatik för att hålla riset fräscht i 12 timmar: | Ja |
Riskokare Solis Manualer
26 Januari 2025
27 Juli 2024
Riskokare Manualer
Nyaste Riskokare Manualer
29 Mars 2026
28 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
16 Mars 2026