Speed-Link MYON Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Speed-Link MYON (2 sidor) i kategorin Kontroller. Denna manual har varit användbar för 55 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.014
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Speed-Link |
| Kategori: | Kontroller |
| Modell: | MYON |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | - g |
| Certifiering: | CE, FCC, UL, BSMI, C-TICK, KCC RRL, W.E.E.E., TUV, VCCI, IC |
| Gränssnitt: | SATA |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Internera: | Ja |
| SSD-kapacitet: | 960 GB |
| SSD-formfaktor: | 2.5" |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 1200000 uur |
| Minnestyp: | MLC |
| Läshastighet: | 500 MB/s |
| Skrivhastighet: | 400 MB/s |
| Överföringshastighet: | 6 Gbit/s |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 70 °C |
| Batteriteknik: | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterityp: | Inbyggd |
| SMART-stöd: | Ja |
| Slumpmässig läsning (100 % span): | 80000 IOPS |
| Slumpmässig skrivning (100 % span): | 80000 IOPS |
| Kabellängd: | 1 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Enhetstyp: | Spelplatta |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Drifttid för batteri: | 12 h |
| Täckning, trådlös router: | 8 m |
| Spelplattformar som stöds: | Android, iOS |
| Gaming Control funktionstangenter: | Select button, Start button |
Kontroller Speed-Link Manualer
5 Augusti 2025
31 Juli 2025
31 Juli 2025
31 Juli 2025
21 Februari 2025
Kontroller Manualer
Nyaste Kontroller Manualer
2 April 2026
1 April 2026
28 Mars 2026
15 Mars 2026