Speed-Link SCION Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Speed-Link SCION (2 sidor) i kategorin Tangentbord. Denna manual har varit användbar för 30 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
2.3 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
722
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Speed-Link |
| Kategori: | Tangentbord |
| Modell: | SCION |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Gränssnitt: | RF Trådlös |
| USB: | Ja |
| Ytfärg: | Monokromatiskt |
| Handledsstöd: | Nej |
| Inbyggt minne: | Nej |
| Batterityp för tangentbord: | AAA |
| Antal batterier: | 2 |
| Produktens färg: | Svart |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Inbyggd kortläsare: | Nej |
| Numeriskt tangentbord: | Nej |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Strömkälla av typen: | Batteri |
| Mottagartyp: | Nanomottagare |
| Manual: | Ja |
| Intern: | Nej |
| Ändamål: | PC/server |
| Pekredskap: | Styrkula |
| Mus inkluderad: | Nej |
| Täckning, trådlös router: | 10 m |
| Trådlös mottagargränssnitt: | USB Type-A |
| Mottagare medföljer: | Ja |
| Tangentbordets formfaktor: | Mini |
| Tangentbord (BxDxH): | 163 x 110 x 31 mm |
| Tangentbordsvikt: | 180 g |
| Display inkluderad: | Nej |
| Windowstangent: | Ja |
| Utdragbar kabel: | Nej |
Tangentbord Speed-Link Manualer
17 Augusti 2025
13 Augusti 2025
6 Augusti 2025
5 Augusti 2025
5 Augusti 2025
Tangentbord Manualer
Nyaste Tangentbord Manualer
3 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026