Speed-Link SL-600607-MTCL Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Speed-Link SL-600607-MTCL (2 sidor) i kategorin Lampa. Denna manual har varit användbar för 42 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.7 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
281
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Speed-Link |
| Kategori: | Lampa |
| Modell: | SL-600607-MTCL |
| Vikt: | 82 g |
| Bredd: | 10 mm |
| Certifiering: | CE, EAC |
| Modell: | Universell belysningslist |
| Tjocklek: | 2.8 mm |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Kabellängd: | 0.57 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal per förpackning: | 3 styck |
| ljus färg: | Multi |
| Lamptyp: | LED |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Monteringssätt: | Självhäftande tejp |
| Strömkälla av typen: | USB |
| Produktlängd: | 300 mm |
| Färgskiftande: | Ja |
| Integrerade LED-lampor: | Ja |
Lampa Speed-Link Manualer
5 Augusti 2025
4 Augusti 2025
Lampa Manualer
Nyaste Lampa Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026