Stanley BFLIUS Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Stanley BFLIUS (2 sidor) i kategorin Lampa. Denna manual har varit användbar för 43 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.651
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Stanley |
| Kategori: | Lampa |
| Modell: | BFLIUS |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 9 g |
| Bredd: | 41 mm |
| Djup: | 7 mm |
| Höjd: | 12 mm |
| Husmaterial: | Metaal |
| Typ av förpackning: | Blister |
| Vormfaktor: | Draaibaar |
| fingeravtrycksläsare: | Nee |
| Lösenordsskydd: | Nee |
| USB-version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Stöder Windows: | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Förbindelse: | USB Type-A / USB Type-C |
| Kompatibla operativsystem: | Microsoft Windows 8 or higher\nMacOS 10.x or higher |
| Stöder Mac-operativsystem: | MacOS |
| Mac-kompatibilitet: | Ja |
| Capaciteit: | 16 GB |
| Läshastighet: | 70 MB/s |
| Nyckelring: | Ja |
| Ärmmaterial: | Metaal |
| PIN säker åtkomst: | Nee |
| Läshastighet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 70 MB/s |
Lampa Stanley Manualer
7 Oktober 2025
15 Juli 2025
15 Juli 2025
Lampa Manualer
Nyaste Lampa Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026