Stanley FMC010 Bruksanvisning
Stanley Borrmaskin FMC010
Läs gratis den bruksanvisning för Stanley FMC010 (96 sidor) i kategorin Borrmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Stanley FMC010 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/96

www.stanley.eu
FMC010
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Stanley |
| Kategori: | Borrmaskin |
| Modell: | FMC010 |
| Vikt: | 1120 g |
| Bredd: | 50 mm |
| Djup: | 190 mm |
| Höjd: | 190 mm |
| Laddningstid: | 30 min |
| Batterikapacitet: | 1.5 Ah |
| Produktdesign: | Borr med pistolgrepp |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Produktens färg: | Black, Yellow |
| väska: | Ja |
| Borrning: | Ja |
| Batteriladdare ingår: | Ja |
| Batteri ingår: | Ja |
| Batterispänning: | 10.8 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Borr-Ø i stål (max): | 10 mm |
| Borr-Ø i trä (max): | 25 mm |
| Backning: | Ja |
| Antal batterier medföljer: | 2 styck |
| Inbyggd ljus: | Ja |
| Momentinställningar: | 20 |
| Chuck backbredd (min): | 1.5 mm |
| Chuck backbredd (max): | 10 mm |
| Tomgång (1: a växeln): | 315 RPM |
| Tomgångsvarvtal (2: a växeln): | 1200 RPM |
| Maximalt vridmoment (hård applikationer): | 27 nm |
| Skruvdragning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Stanley FMC010 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Borrmaskin Stanley Manualer
7 Oktober 2025
16 Juli 2025
16 Juli 2025
15 Juli 2025
15 Juli 2025
15 Juli 2025
26 September 2024
24 September 2024
24 September 2024
19 September 2024
Borrmaskin Manualer
Nyaste Borrmaskin Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
18 Mars 2026