Stanley FME140 Bruksanvisning
Stanley Borrmaskin FME140
Läs gratis den bruksanvisning för Stanley FME140 (72 sidor) i kategorin Borrmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Stanley FME140 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

FME140
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Stanley |
| Kategori: | Borrmaskin |
| Modell: | FME140 |
| Tomgångsvarvtal (max): | 3100 RPM |
| Antal växlar: | 1 |
| Slagborrning: | Ja |
| Kabellängd: | 4 m |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Chuck typ: | utan nyckel |
| Strömkälla: | AC |
| Borr-Ø i stål (max): | 13 mm |
| Borr-Ø i trä (max): | 32 mm |
| Borr-Ø i betong (max): | 16 mm |
| Ineffekt: | 750 W |
| Tomgång (1: a växeln): | 3100 RPM |
| Slagfrekvens (hög hastighet): | 52700 BPM |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Stanley FME140 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Borrmaskin Stanley Manualer
7 Oktober 2025
16 Juli 2025
16 Juli 2025
15 Juli 2025
15 Juli 2025
15 Juli 2025
26 September 2024
24 September 2024
24 September 2024
19 September 2024
Borrmaskin Manualer
Nyaste Borrmaskin Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
18 Mars 2026