Stanley STHR1232 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Stanley STHR1232 (16 sidor) i kategorin Borrmaskin. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
737
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Stanley |
| Kategori: | Borrmaskin |
| Modell: | STHR1232 |
| Vikt: | 5400 g |
| Tomgångsvarvtal (max): | 850 RPM |
| Justerbar hastighet: | Ja |
| Slagborrning: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Yellow |
| väska: | Ja |
| AC-inspänning: | 120 V |
| Chuck typ: | SDS Plus |
| Borrning: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 60 hz |
| Strömkälla: | AC |
| Borr-Ø i stål (max): | 13 mm |
| Borr-Ø i trä (max): | 40 mm |
| Slagtal: | 4100 BPM |
| Borr-Ø i betong (max): | 32 mm |
| Ineffekt: | 1250 W |
| Slagenergi: | 3.5 J |
| Mejsling: | Ja |
| Extrahandtaget: | Ja |
| Borrar ingår: | Ja |
| Antal borrstål: | 5 styck |
| Mejsel ingår: | Ja |
| Antal mejslar: | 1 |
Borrmaskin Stanley Manualer
7 Oktober 2025
16 Juli 2025
16 Juli 2025
15 Juli 2025
15 Juli 2025
Borrmaskin Manualer
Nyaste Borrmaskin Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026