StarTech.com 2P6GR-PCIE-SATA-CARD Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com 2P6GR-PCIE-SATA-CARD (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 29 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
375
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | 2P6GR-PCIE-SATA-CARD |
| Vikt: | 35 g |
| Bredd: | 69 mm |
| Djup: | 22 mm |
| Höjd: | 30 mm |
| Förpackningens bredd: | 142 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Värdgränssnitt: | PCIe |
| Serveroperativsystem som stöds: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| TRIM-stöd: | Ja |
| Dataöverföringshastighet (max): | 6 Gbit/s |
| Antal interna SATA-portar: | 2 |
| SATA-revision: | 3.0 |
| Produktens färg: | Röd |
| Låddjup: | 175 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 126 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 310 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 60 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 370 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 500 mm |
| Mac-operativsystem som stöds: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Temperatur vid drift: | 0 - 85 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -25 - 85 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 80 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Portmultiplikator: | Ja |
| RAID-nivåer: | 0, 1,BIG, JBOD |
| Linux operativsystem som stöds: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84733020 |
| Intern: | Ja |
| Kretsar: | ASMedia - ASM1062R |
| Utgränssnittet: | SATA |
| Expansionskortets standard: | PCIe 2.0 |
| Stöd för S.M.A.R.T.: | Ja |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025