StarTech.com 4PORT-8K-HDMI-SWITCH Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com 4PORT-8K-HDMI-SWITCH (2 sidor) i kategorin Audio/video-omvandlare. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.124
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Audio/video-omvandlare |
| Modell: | 4PORT-8K-HDMI-SWITCH |
| Vikt: | 150 g |
| Bredd: | 61 mm |
| Djup: | 136 mm |
| Höjd: | 50 mm |
| Förpackningens bredd: | 123 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal HDMI-portar: | 5 |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| Material: | Metall |
| HDMI-version: | 2.1 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080),1920 x 1200 (WUXGA),2560 x 1080,2560 x 1440,3440 x 1440,4096 x 2160,5120 x 1440,7860 x 4320 |
| Maximal räckvidd: | 5 m |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanaler |
| Bandbredd: | 48 Gbit/s |
| HDCP-version: | 2.3 |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Monteringssats: | Ja |
| Låddjup: | 179 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 420 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 280 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 40 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 550 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 400 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 5 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 5 - 90 % |
| Dolby technologies: | DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Atmos, Dolby TrueHD |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Video porttyp: | HDMI |
| Kabel inkluderad: | USB typ A till micro-USB typ B |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Uppfyller hållbarhetskrav: | Ja |
| Typ av USB-port: | Micro-USB |
| AC-adapter, nätspänning: | 5 V |
| AC-adapter, maxbelastning: | 1 A |
| HDMI-in: | 4 |
| Strömstyrka in, AC-adapter: | 0.3 A |
Audio/video-omvandlare StarTech.com Manualer
25 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
Audio/video-omvandlare Manualer
Nyaste Audio/video-omvandlare Manualer
7 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025