StarTech.com 4UDRAWER Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com 4UDRAWER (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.310
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | 4UDRAWER |
| Vikt: | 8800 g |
| Bredd: | 402 mm |
| Djup: | 352 mm |
| Höjd: | 209 mm |
| Förpackningens bredd: | 446 mm |
| Modell: | Hylla till rackskåp |
| Rackkapacitet: | 4U |
| Maxvikt: | 25 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 528 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9750 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens höjd: | 209 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 528 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 446 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Material, hölje: | Stål |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85389099 |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025