StarTech.com BRNCHLOCK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com BRNCHLOCK (2 sidor) i kategorin spår. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.577
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | spår |
| Modell: | BRNCHLOCK |
| Vikt: | 68 g |
| Bredd: | 55 mm |
| Djup: | 205 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Förpackningens bredd: | 130 mm |
| Certifiering: | RoHS, TAA, REACH |
| Antal kombinationer: | 10000 |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 220 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 82 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens höjd: | 245 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 40 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 285 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 270 mm |
| Kabeldiameter: | 4.4 mm |
| Bästa användningsområden: | Bärbar dator |
| Harmonized System (HS)-kod: | 83014090 |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Lås typ: | Kombinationslås |
spår StarTech.com Manualer
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
spår Manualer
Nyaste spår Manualer
8 April 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025