StarTech.com CABSCREWM62B Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com CABSCREWM62B (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
557
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | CABSCREWM62B |
| Vikt: | 1000 g |
| Höjd: | 11 mm |
| Förpackningens bredd: | 140 mm |
| Certifiering: | CE, TAA, REACH, RoHS |
| Korrekt användning: | Allmän användning |
| Material: | Stål |
| Modell: | Skruv |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 285 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1000 g |
| Antal per förpackning: | 100 styck |
| Produktlängd: | 12 mm |
| Harmonized System (HS)-kod: | 73181900 |
| Anslutningsgänga typ: | M6 |
| Lämpliga material: | Metallplåt |
| Antal muttrar: | 100 |
| Huvudets form: | Kupolformat huvud |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025