StarTech.com CABSHELF Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com CABSHELF (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
884
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | CABSHELF |
| Vikt: | 2900 g |
| Bredd: | 443 mm |
| Djup: | 400 mm |
| Höjd: | 112 mm |
| Förpackningens bredd: | 430 mm |
| Modell: | Hylla till rackskåp |
| Antal skruvar: | 4 |
| Rackkapacitet: | 2U |
| Maxvikt: | 20 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 567 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3800 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens höjd: | 112 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 567 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 430 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| Material, hölje: | Stål |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85389099 |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| Skruvtyp: | M6 |
| Korgmuttrar ingår: | Ja |
| Antal korgmuttrar: | 4 |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025