StarTech.com CABSHELF1U7V Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com CABSHELF1U7V (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.665
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | CABSHELF1U7V |
| Vikt: | 1400 g |
| Bredd: | 440 mm |
| Djup: | 175 mm |
| Höjd: | 57 mm |
| Förpackningens bredd: | 210 mm |
| Certifiering: | REACH |
| Modell: | Hylla till rackskåp |
| Antal skruvar: | 4 |
| Rackkapacitet: | 1U |
| Maxvikt: | 20 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 500 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1750 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens höjd: | 221 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 5 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 524 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 333 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Material, hölje: | Stål |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85389099 |
| Efterlever industristandard: | EIA/ECA-310-E |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| Muttrar inkluderade: | Ja |
| Antal muttrar: | 4 |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025