StarTech.com CMDUCT2U Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com CMDUCT2U (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.722
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | CMDUCT2U |
| Vikt: | 972 g |
| Bredd: | 482 mm |
| Djup: | 79 mm |
| Höjd: | 100 mm |
| Förpackningens bredd: | 126 mm |
| Certifiering: | CE, TAA, REACH |
| Modell: | Kabelhanteringspanel |
| Antal skruvar: | 8 |
| Rackkapacitet: | 2U |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 540 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1300 g |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Material, hölje: | Plastic, Steel |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85389099 |
| Efterlever industristandard: | EIA RS310-D |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| Skruvtyp: | M5, M6 |
| Korgmuttrar ingår: | Ja |
| Antal korgmuttrar: | 8 |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025