StarTech.com CPNTA2HDMI Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com CPNTA2HDMI (9 sidor) i kategorin Audio/video-omvandlare. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
9
Nedladdningar
1.039
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Audio/video-omvandlare |
| Modell: | CPNTA2HDMI |
| Vikt: | 190 g |
| Bredd: | 80 mm |
| Djup: | 110 mm |
| Höjd: | 30 mm |
| Förpackningens bredd: | 4.53 mm |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Certifiering: | RoHS, CE, FCC |
| HDCP: | Ja |
| Maximal videoupplösning: | - pixlar |
| Driftspänning: | 5 V |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 210 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 567 g |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Kabel inkluderad: | Komponent |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Utgränssnittet: | HDMI |
Audio/video-omvandlare StarTech.com Manualer
25 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
Audio/video-omvandlare Manualer
Nyaste Audio/video-omvandlare Manualer
7 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025