StarTech.com DP2VGDVHD Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com DP2VGDVHD (2 sidor) i kategorin Audio/video-omvandlare. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
931
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Audio/video-omvandlare |
| Modell: | DP2VGDVHD |
| Vikt: | 65 g |
| Bredd: | 45 mm |
| Djup: | 284 mm |
| Höjd: | 17 mm |
| Förpackningens bredd: | 200 mm |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1200 pixlar |
| Certifiering: | CE, FCC, REACH |
| Maximal videoupplösning: | 1920 x 1200 pixlar |
| Ljudutgångskanaler: | 5.1 kanaler |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Värdgränssnitt: | DisplayPort |
| Kabellängd: | 0.15 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 220 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 74 g |
| Temperatur vid drift: | 0 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 85 % |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84733080 |
| Utgränssnittet: | VGA/DVI-D/HDMI |
| Stöd för ljud: | Ja |
Audio/video-omvandlare StarTech.com Manualer
25 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
Audio/video-omvandlare Manualer
Nyaste Audio/video-omvandlare Manualer
7 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025