StarTech.com IMC100MSFP Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com IMC100MSFP (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.191
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | IMC100MSFP |
| Vikt: | 81.4 g |
| Bredd: | 36 mm |
| Djup: | 59 mm |
| Höjd: | 64 mm |
| Förpackningens bredd: | 155 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Våglängd: | - nm |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 500000 h |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 100 Mbit/s |
| Spänning: | 12 - 56 V |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 105 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 242.4 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 225 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 20 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 345 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 355 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ N |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Nej |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 1.92 W |
| Temperatur vid drift: | -40 - 75 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -40 - 85 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 5 - 95 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IP30 |
| Material, hölje: | Aluminium |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Manual: | Ja |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Intern: | Nej |
| Jumboramar: | 16000 |
| Jumbo Frames stöd: | Ja |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | - m |
| Duplex systemet: | Fullständig |
| Fiberoptiska kontakten: | SFP |
| Fiberportar kvantitet: | 1 |
| Fiberlägets struktur: | Multi-mode, Single-mode |
| DIN-skena: | Ja |
| Omvandlare inmatningsgränssnitt: | 10Base-T, 100Base-TX |
| Omvandlare utgränssnittet: | 100Base-FX |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025