StarTech.com LTLOCK4D Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com LTLOCK4D (2 sidor) i kategorin spår. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
970
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | spår |
| Modell: | LTLOCK4D |
| Vikt: | 128 g |
| Bredd: | 55.1 mm |
| Höjd: | 16 mm |
| Förpackningens bredd: | 130 mm |
| Material: | Zink stål |
| Kabellängd: | 2 m |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 220 mm |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens höjd: | 235 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 40 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 325 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 300 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| Bästa användningsområden: | Bärbar dator |
| Harmonized System (HS)-kod: | 83014090 |
| Låsning: | Ja |
| Lås typ: | Kombinationslås |
spår StarTech.com Manualer
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
spår Manualer
Nyaste spår Manualer
8 April 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025