StarTech.com LTLOCKKEY Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com LTLOCKKEY (2 sidor) i kategorin spår. Denna manual har varit användbar för 30 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.765
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | spår |
| Modell: | LTLOCKKEY |
| Vikt: | 130 g |
| Bredd: | 32 mm |
| Höjd: | 223 mm |
| Förpackningens bredd: | 4 mm |
| Kabellängd: | 2 m |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 145 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens höjd: | 237 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 40 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 320 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 290 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| Bästa användningsområden: | Bärbar dator |
| Harmonized System (HS)-kod: | 83014090 |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Låsning: | Ja |
| Lås typ: | 2 nycklar |
| Nycklar mängd: | 2 tangenter |
spår StarTech.com Manualer
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
spår Manualer
Nyaste spår Manualer
8 April 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025