StarTech.com LTLOCKNANO Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com LTLOCKNANO (2 sidor) i kategorin spår. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
595
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | spår |
| Modell: | LTLOCKNANO |
| Vikt: | 135 g |
| Bredd: | 28.3 mm |
| Höjd: | 19 mm |
| Förpackningens bredd: | 129 mm |
| Kabellängd: | 2 m |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 220 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 149 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens höjd: | 265 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 50 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 520 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 240 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Bästa användningsområden: | Monitor, Notebook |
| Harmonized System (HS)-kod: | 83014090 |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Lås typ: | Kombinationslås |
| Typ av låsspår för säkerhetsankare: | Nano |
spår StarTech.com Manualer
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
spår Manualer
Nyaste spår Manualer
8 April 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025