StarTech.com LTULOCKKEY Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com LTULOCKKEY (2 sidor) i kategorin spår. Denna manual har varit användbar för 29 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
418
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | spår |
| Modell: | LTULOCKKEY |
| Vikt: | 130 g |
| Bredd: | 26.6 mm |
| Höjd: | 17 mm |
| Förpackningens bredd: | 124 mm |
| Certifiering: | TAA, RoHS |
| Kabellängd: | 2 m |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Låddjup: | 220 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 135 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 260 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 50 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 510 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 245 mm |
| Bästa användningsområden: | Bärbar dator |
| Harmonized System (HS)-kod: | 83014090 |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Lås typ: | 2 nycklar |
| Nycklar mängd: | 2 tangenter |
| Typ av låsspår för säkerhetsankare: | Nano, Wedge-shaped |
spår StarTech.com Manualer
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
spår Manualer
Nyaste spår Manualer
8 April 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025