StarTech.com MCM110SC2P Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com MCM110SC2P (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
496
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | MCM110SC2P |
| Vikt: | 90 g |
| Bredd: | 75 mm |
| Djup: | 95 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Förpackningens bredd: | 60 mm |
| LED-indikatorer: | Activity, Link, PoE, Power |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Uteffekt: | 0.4 A |
| Våglängd: | 1310 nm |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 65000 h |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 100 Mbit/s |
| Spänning: | 115 V |
| Låddjup: | 172 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 300 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Typ av ethernet-gränssnitt: | Snabb Ethernet |
| Datahastighet för Ethernet-LAN: | 10, 100 Mbit/s |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 4.8 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 90 % |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Utgångsspänning: | 12 V |
| Material, hölje: | Plast |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Likströmsingång: | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Manual: | Ja |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3u |
| Intern: | Nej |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 2000 m |
| Duplex systemet: | Full, Half |
| Fiberoptiska kontakten: | SC |
| Fiberlägets struktur: | Flerläge |
| Koppar Ethernet-kablar teknik: | 100BASE-TX |
| Omvandlare inmatningsgränssnitt: | 100BASE-FX |
| Wavelength-division multiplexing (WDM): | Ja |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025