StarTech.com MCM110ST2EU Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com MCM110ST2EU (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
342
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | MCM110ST2EU |
| Vikt: | 90.5 g |
| Bredd: | 75 mm |
| Djup: | 95 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Förpackningens bredd: | 145 mm |
| Uteffekt: | 0.2 A |
| Våglängd: | 1310 nm |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 100 Mbit/s |
| Typ av kabel: | Fiberoptik |
| Spänning: | 240 V |
| SFP transceiver typ: | Fiberoptik |
| Låddjup: | 175 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 300 g |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Temperatur vid drift: | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 90 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Högsta strömstyrka: | 0.2 A |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 2000 m |
| Duplex systemet: | Full, Half |
| Fiberoptiska kontakten: | st |
| Maxspänning: | 12 V |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025