StarTech.com MSTDP124DP Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com MSTDP124DP (2 sidor) i kategorin Audio/video-omvandlare. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.135
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Audio/video-omvandlare |
| Modell: | MSTDP124DP |
| Vikt: | 127 g |
| Bredd: | 65 mm |
| Djup: | 105 mm |
| Höjd: | 66 mm |
| Förpackningens bredd: | 154 mm |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Certifiering: | CE, FCC, RoHS |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1024 x 768 (XGA),1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),1920 x 1200 (WUXGA),2560 x 1440,2560 x 1600 (WQXGA),3840 x 2160 |
| Uteffekt: | 3 A |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Värdgränssnitt: | DisplayPort |
| Spänning: | 100 - 240 V |
| Hub-gränssnitt: | DisplayPort |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 242 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 500 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 227 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 10 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 501 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 336 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ N |
| Strömförbrukning (vanlig): | 15 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 70 ° C |
| Video ut: | 4x DisplayPort |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Utgångsspänning: | 5 V |
| AC-inspänning: | 110 - 240 V |
| Video porttyp: | DisplayPort |
| Videoportar mängd: | 4 |
| Material, hölje: | Plast |
| Likströmsingång: | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 30 hz |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Ingående ström: | 0.5 A |
| Kretsar: | STDP4320 |
| Faktisk dataöverföringshastighet: | - Mbit/s |
| Antal anslutningar: | 4 |
| Typer av nätkontakter som ingår: | AU, EU, NA, UK |
Audio/video-omvandlare StarTech.com Manualer
25 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
Audio/video-omvandlare Manualer
Nyaste Audio/video-omvandlare Manualer
7 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025