StarTech.com ST121USBHD Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com ST121USBHD (2 sidor) i kategorin AV extender. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
599
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | ST121USBHD |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 111 g |
| Bredd: | 60 mm |
| Djup: | 15.5 mm |
| Höjd: | 107 mm |
| Förpackningens bredd: | 309 mm |
| Blåtand: | Ja |
| Skärm diagonal: | - " |
| Upplösning: | 320 x 240 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| SIM-korts kapacitet: | Single SIM |
| 2G-standarder: | EDGE, GPRS |
| Ljudformat som stöds: | AAC, MP3, WMA |
| GPS: | Nee |
| Vormfaktor: | Rechthoek |
| Typ bakre kamera: | Enkele camera |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Maximal upplösning: | - pixlar |
| MMS: | Ja |
| Hantering av personuppgifter: | Notities |
| Högtalare: | Ja |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC, TAA, REACH |
| FM-radio: | Nee |
| Videosamtal: | Nee |
| Internminne: | 64 MB |
| Modell: | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Färgdjup: | 48 bit |
| Taltid (2G): | 4 uur |
| Uteffekt: | 1 A |
| USB-anslutning: | Mini-USB B, USB Type-A |
| Skriv ringsignal: | Polyfonisch |
| Standbytid (2G): | 408 uur |
| RJ-45 utgångsportar: | 2 |
| Tangentbordslayout: | QWERTY |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| RJ-45 ingångsportar: | 2 |
| Driftspänning: | 5 V |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal USB-portar: | 7 |
| Låddjup: | 180 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1067 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ N |
| Strömförbrukning (vanlig): | 5 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 80 % |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Kabel inkluderad: | LAN (RJ-45), USB |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 50 m |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 175 x 306 x 74 mm |
| HDMI-in: | 1 |
| Stöd för ljud: | Ja |
| Bärfrekvens: | 38 kHz |
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025