StarTech.com ST121WHDLR Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com ST121WHDLR (2 sidor) i kategorin AV extender. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
300
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | ST121WHDLR |
| Vikt: | 236 g |
| Bredd: | 64 mm |
| Djup: | 110 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| Förpackningens bredd: | 200 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 480p, 720p, 1080i, 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Certifiering: | REACH, CE, FCC |
| Material: | Plast |
| Grafikupplösningar som stöds: | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Modell: | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| Uteffekt: | 2 A |
| USB-anslutning: | Mini-USB B |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| Driftspänning: | 5 V |
| IR-sändare ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal USB-portar: | 2 |
| Monteringssats: | Ja |
| Låddjup: | 260 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1100 g |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 25 - 60 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Kabel inkluderad: | HDMI |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Likströmsingång: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 200 m |
| Fjärrstyrd IR-utgång: | 1 |
| HDMI-in: | 1 |
| Typer av nätkontakter som ingår: | EU, NA, UK |
| Fjärrstyrd (IR) ingång: | 1 |
| IR-mottagare ingår: | Ja |
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025