StarTech.com SVIDUTPEXT Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com SVIDUTPEXT (2 sidor) i kategorin AV extender. Denna manual har varit användbar för 33 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.448
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | SVIDUTPEXT |
| Vikt: | 80 g |
| Höjd: | 109 mm |
| Förpackningens bredd: | 39 mm |
| Videolägen som stöds: | 480i, 480p |
| Maximal upplösning: | - pixlar |
| Modell: | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5 |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 116 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 100 g |
| Produktstorlek (BxDxH): | 25 x 69 x 22 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| S-video ut: | 1 |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 200 m |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 39 x 116 x 109 mm |
| Antal S-Video-ingångar: | 1 |
| Seriekoppling (daisy chain): | Nej |
| Stöd för ljud: | Nej |
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025