StarTech.com TB32DP2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com TB32DP2 (9 sidor) i kategorin Audio/video-omvandlare. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
9
Nedladdningar
1.060
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Audio/video-omvandlare |
| Modell: | TB32DP2 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 500 g |
| Bredd: | 80 mm |
| Djup: | 220 mm |
| Höjd: | 26 mm |
| Förpackningens bredd: | 145 mm |
| Blåtand: | Nee |
| Beeldscherm: | TFT |
| Skärm diagonal: | 8 " |
| Upplösning: | 800 x 480 Pixels |
| Videoformat som stöds: | AVI, DAT, MPG, VOB |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Videolägen som stöds: | 720p, 1080p, 2160p, 3840p |
| Maximal upplösning: | 4096 x 2160 pixlar |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MMC, MS Duo, SD, xD |
| Dagordning: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Certifiering: | CE, FCC, REACH |
| Gränssnitt: | USB 2.0 |
| Maximal videoupplösning: | 4096 x 2160 pixlar |
| Videoupplösningar: | 1280 x 720,1920 x 1080,1920 x 1200,3840 x 2160,4096 x 2160 pixlar |
| Bildformat som stöds: | BMP, JPG |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Väckarklocka: | Ja |
| Klockfunktion: | Ja |
| Värdgränssnitt: | Thunderbolt 3 |
| Spela filmen: | Ja |
| Bandbredd: | 40 Gbit/s |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| Strömförbrukning (typiskt): | 5 W |
| Drifttemperatur (TT): | -5 - 40 °C |
| Anslutning 1: | Thunderbolt 3 |
| Anslutning 2: | 2 x DisplayPort |
| Dataöverföringshastighet: | 40 Gbit/s |
| Kabellängd: | 0.254 m |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Låddjup: | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 200 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Material, hölje: | Aluminium |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84733080 |
| Typ, kontakt 1: | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2: | Honkoppling |
| Antal: | 1 |
| Utgränssnittet: | 2 x DisplayPort |
| Konverteringstyp: | Aktiv videokonverterare |
| Stöd för ljud: | Ja |
Audio/video-omvandlare StarTech.com Manualer
25 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
Audio/video-omvandlare Manualer
Nyaste Audio/video-omvandlare Manualer
7 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025