StarTech.com UNIRAILS2U Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com UNIRAILS2U (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 7 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
987
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | UNIRAILS2U |
| Vikt: | 3700 g |
| Höjd: | 109 mm |
| Förpackningens bredd: | 493 mm |
| Certifiering: | CE, UL, REACH, TAA |
| Modell: | Skena till rackskåp |
| Antal skruvar: | 16 |
| Rackkapacitet: | 2U |
| Maxvikt: | 45.3 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Monteringssats: | Ja |
| Låddjup: | 105 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4000 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 109 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 105 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 493 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Material, hölje: | Stål |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85389099 |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| Skruvtyp: | M5 |
| Inbyggnadsdjup (max): | 1054 mm |
| Inbyggnadsdjup (min): | 420 mm |
| Korgmuttrar ingår: | Ja |
| Antal korgmuttrar: | 16 |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025