StarTech.com UNIRAILS3U Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com UNIRAILS3U (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.483
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | UNIRAILS3U |
| Vikt: | 3900 g |
| Bredd: | 465 mm |
| Djup: | 481 mm |
| Höjd: | 130 mm |
| Förpackningens bredd: | 105 mm |
| Certifiering: | CE, UL |
| Modell: | Skena till rackskåp |
| Rackkapacitet: | 3U |
| Storlek: | 19 " |
| Maxvikt: | 97.3 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Monteringssats: | Ja |
| Låddjup: | 487 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4116.12 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 150 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 487 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 105 mm |
| Formfaktor: | 3U |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Material, hölje: | Stål |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85389099 |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| Inbyggnadsdjup (max): | 1054 mm |
| Inbyggnadsdjup (min): | 420 mm |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025