StarTech.com UNISLDSHF192 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com UNISLDSHF192 (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.388
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | UNISLDSHF192 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 8200 g |
| Bredd: | 420 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 89 mm |
| Sladdlängd: | 5 m |
| Förpackningens bredd: | 548 mm |
| Modell: | Justerbar hylla |
| Längd: | 5 mm |
| Rackkapacitet: | 2U |
| Könskoppling: | Mannelijk/Mannelijk |
| Anslutning 1: | USB A |
| Anslutning 2: | USB B |
| Anslutning 1 typ: | Mannelijk |
| Anslutning 2 typ: | Mannelijk |
| Maxvikt: | 22.7 kg |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Monteringssats: | Ja |
| Låddjup: | 750 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 10100 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 120 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 750 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 548 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| Material, hölje: | Stål |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85389099 |
| Inbyggnadsdjup (max): | 802 mm |
| Inbyggnadsdjup (min): | 702 mm |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025