StarTech.com UNIVK-LAPTOP-LOCK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com UNIVK-LAPTOP-LOCK (2 sidor) i kategorin spår. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.652
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | spår |
| Modell: | UNIVK-LAPTOP-LOCK |
| Bredd: | 32 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Förpackningens bredd: | 150 mm |
| Material: | Carbon steel, Plastic |
| Kabellängd: | 2 m |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 180 mm |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens höjd: | 236 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 50 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 273 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 348 mm |
| Bästa användningsområden: | Bärbar dator |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Lås typ: | 2 nycklar |
| Typ av låsspår för säkerhetsankare: | Nano, Standard, Wedge-shaped |
| Kabelband med kardborre: | Ja |
| Antal som nycklar: | 2 |
| Brotthållfasthet: | 98 kg |
spår StarTech.com Manualer
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
spår Manualer
Nyaste spår Manualer
8 April 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025