StarTech.com USB2SLSATINT Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com USB2SLSATINT (1 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
571
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | USB2SLSATINT |
| Vikt: | 25 g |
| Bredd: | 25 mm |
| Djup: | 102.28 mm |
| Höjd: | 12.14 mm |
| Förpackningens bredd: | 30 mm |
| Certifiering: | RoHS |
| Värdgränssnitt: | USB |
| Produktens färg: | Grön |
| Låddjup: | 168 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 10 g |
| Temperatur vid drift: | -10 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 75 % |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Faktisk dataöverföringshastighet: | 480 Mbit/s |
| Mac-kompatibel: | Ja |
| Externa anslutningar: | 1x 5 pin, mini-USB B, M\n1x 4 pin, SP4, M\n1x 13 pin, SATA, F |
| Utgränssnittet: | SATA |
| Kvantitet, yttre förpackning: | 500 styck |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025