StarTech.com VGA2VID2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com VGA2VID2 (2 sidor) i kategorin Audio/video-omvandlare. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.335
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Audio/video-omvandlare |
| Modell: | VGA2VID2 |
| Vikt: | 46 g |
| Bredd: | 54 mm |
| Djup: | 60 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Förpackningens bredd: | 133 mm |
| Certifiering: | CE, FCC, REACH |
| Maximal videoupplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Videoupplösningar: | 640 x 480,1920 x 1080 pixlar |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Värdgränssnitt: | VGA (D-Sub) |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 105 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 162 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 351 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 100 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 568 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 540 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 2.5 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 5 - 90 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Kabel inkluderad: | USB |
| USB-ström: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Antal: | 1 |
| Utgränssnittet: | Komposit/S-video |
| Konverteringstyp: | Aktiv videokonverterare |
Audio/video-omvandlare StarTech.com Manualer
25 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
Audio/video-omvandlare Manualer
Nyaste Audio/video-omvandlare Manualer
7 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025