StarTech.com VID2HDCON2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com VID2HDCON2 (2 sidor) i kategorin Audio/video-omvandlare. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.660
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Audio/video-omvandlare |
| Modell: | VID2HDCON2 |
| Vikt: | 251 g |
| Bredd: | 71 mm |
| Djup: | 155 mm |
| Höjd: | 60 mm |
| Förpackningens bredd: | 200 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 720p |
| Certifiering: | CE, FCC, REACH |
| Maximal videoupplösning: | 1280 x 720 pixlar |
| Videoingång: | Komposit |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Spänning: | 100 - 240 V |
| Driftspänning: | 5 V |
| Produktens färg: | Svart |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC 3.58, PAL |
| Låddjup: | 255 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 578 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Windows-operativsystem som stöds: | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 2.5 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 85 % |
| Video ut: | HDMI/S-Video/2 x RCA |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Material, hölje: | Plast |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Ingående ström: | 1 A |
| Konverteringstyp: | Aktiv videokonverterare |
Audio/video-omvandlare StarTech.com Manualer
25 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
Audio/video-omvandlare Manualer
Nyaste Audio/video-omvandlare Manualer
7 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025