StarTech.com VID2VGATV2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com VID2VGATV2 (11 sidor) i kategorin Audio/video-omvandlare. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
11
Nedladdningar
1.400
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Audio/video-omvandlare |
| Modell: | VID2VGATV2 |
| Vikt: | 86 g |
| Bredd: | 64 mm |
| Djup: | 112 mm |
| Höjd: | 26 mm |
| Förpackningens bredd: | 209 mm |
| Certifiering: | CE, FCC, TAA, REACH |
| Maximal videoupplösning: | 1600 x 1200 pixlar |
| Videoupplösningar: | 1024 x 768,1280 x 1024,1600 x 1200 pixlar |
| Värdgränssnitt: | Composite, S-Video |
| Driftspänning: | 5 V |
| Produktens färg: | Svart |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL |
| Låddjup: | 118 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 459 g |
| Strömförbrukning (vanlig): | 2.5 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | 0 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 60 % |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Material, hölje: | Plast |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Utgränssnittet: | VGA |
| Konverteringstyp: | Aktiv videokonverterare |
| Driftström: | 1 A |
Audio/video-omvandlare StarTech.com Manualer
25 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
Audio/video-omvandlare Manualer
Nyaste Audio/video-omvandlare Manualer
7 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025