StarTech.com VID2VGATV3 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com VID2VGATV3 (2 sidor) i kategorin Audio/video-omvandlare. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
838
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Audio/video-omvandlare |
| Modell: | VID2VGATV3 |
| Vikt: | 48 g |
| Bredd: | 58 mm |
| Djup: | 66 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Förpackningens bredd: | 113 mm |
| Certifiering: | CE, FCC, REACH |
| Maximal videoupplösning: | 1920 x 1200 pixlar |
| Videoupplösningar: | 800 x 600,1024 x 768,1280 x 1024,1600 x 1200,1680 x 1050,1920 x 1080,1920 x 1200 pixlar |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Värdgränssnitt: | Composite + S-Video |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 150 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 100 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 450 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 100 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 400 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 327 mm |
| Temperatur vid drift: | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 5 - 90 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Material, hölje: | Plast |
| Kabel inkluderad: | USB |
| USB-ström: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Utgränssnittet: | VGA |
| Konverteringstyp: | Aktiv videokonverterare |
Audio/video-omvandlare StarTech.com Manualer
25 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
Audio/video-omvandlare Manualer
Nyaste Audio/video-omvandlare Manualer
7 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025