Steba LB 7 Bruksanvisning
Steba Luftfuktare LB 7
Läs gratis den bruksanvisning för Steba LB 7 (53 sidor) i kategorin Luftfuktare. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Steba LB 7 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/53

Luftbefeuchter LB 7
Gebrauchsanweisung 4
Instructions for use 11
Mode d´emploi 17
Руководствопоэксплуатации24
www.steba.com
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steba |
| Kategori: | Luftfuktare |
| Modell: | LB 7 |
| Vikt: | 2700 g |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Vattentankens kapacitet: | 5 l |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Relativ fuktighet: | 45 - 90 % |
| Lämplig för rumarea upp till: | 25 m² |
| Luftfuktande kapacitet: | 250 ml/h |
| Passar för rumsvolym upp till: | 25 m³ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Steba LB 7 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftfuktare Steba Manualer
14 Oktober 2024
3 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
26 Augusti 2024
26 Augusti 2024
26 Augusti 2024
Luftfuktare Manualer
Nyaste Luftfuktare Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
22 Mars 2026
15 Mars 2026
13 Mars 2026
24 Februari 2026
24 Februari 2026
18 Februari 2026
17 Februari 2026
15 Februari 2026