Steelseries Apex M750 Bruksanvisning
Steelseries Tangentbord Apex M750
Läs gratis den bruksanvisning för Steelseries Apex M750 (28 sidor) i kategorin Tangentbord. Guiden har ansetts hjälpsam av 59 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Steelseries Apex M750 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

User Guide: Windows and Mac
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steelseries |
| Kategori: | Tangentbord |
| Modell: | Apex M750 |
| fingeravtrycksläsare: | Nej |
| Gränssnitt: | USB |
| Typ av bakgrundsbelysning: | RGB LED |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| USB-hubb: | Nej |
| Tangentbord i full storlek: | Ja |
| Ytfärg: | Monokromatiskt |
| Tangentbordslayout: | ĄŽERTY |
| Handledsstöd: | Nej |
| Anti-ghosting: | Ja |
| Kabellängd: | 2 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Mac-operativsystem som stöds: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Antal produkter som medföljer: | 1 styck |
| Numeriskt tangentbord: | Ja |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Strömkälla av typen: | USB |
| Antal tangenter: | 104 |
| Tangentbordsspråk: | Fransk |
| Justerbar bakgrundsbelysning: | Ja |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Mac-kompatibel: | Ja |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Multifärg |
| Ändamål: | PC/server |
| Pekredskap: | Nej |
| Mus inkluderad: | Nej |
| Tangentbordets formfaktor: | Fullstor (100 %) |
| Tangentbordsstil: | Rak |
| Tangentbordsknapparnas livstid: | 50 miljoner tecken |
| Tangentbord (BxDxH): | 454 x 46.7 x 153.5 mm |
| Tangentbordsvikt: | 998 g |
| Tangentteknik: | Mekaniska tangentbrytare |
| Windowstangent: | Ja |
| Tangentnedslagshöjd: | 4 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Steelseries Apex M750 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tangentbord Steelseries Manualer
21 Juli 2025
21 Juli 2025
20 Juli 2025
20 Juli 2025
20 Juli 2025
20 Juli 2025
20 Juli 2025
9 Januari 2025
Tangentbord Manualer
Nyaste Tangentbord Manualer
3 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026