Steelseries Apex 5 Bruksanvisning
Steelseries Tangentbord Apex 5
Läs gratis den bruksanvisning för Steelseries Apex 5 (32 sidor) i kategorin Tangentbord. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Steelseries Apex 5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

APEX 5
PRODUCT
INFORMATION
GUIDE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steelseries |
| Kategori: | Tangentbord |
| Modell: | Apex 5 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Antal färger: | 16.8 M |
| Gränssnitt: | USB |
| Material: | Gjuten aluminium |
| Typ av bakgrundsbelysning: | RGB LED |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Spelläge: | Ja |
| Ytfärg: | Monokromatiskt |
| Tangentbordslayout: | QWERTY |
| Handledsstöd: | Ja |
| Justerbar tangentbordshöjd: | Ja |
| Anti-ghosting: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | OLED |
| Windows-operativsystem som stöds: | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds: | Ja |
| Antal produkter som medföljer: | 1 styck |
| Numeriskt tangentbord: | Ja |
| Strömkälla av typen: | USB |
| Tangentbordsspråk: | Engelska (Storbritannien) |
| Manual: | Ja |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Multi |
| Pekredskap: | Nej |
| Mus inkluderad: | Nej |
| Tangentbordets formfaktor: | Fullstor (100 %) |
| Tangentbordsstil: | Rak |
| Tangentbordsknapparnas livstid: | 20 miljoner tecken |
| Tangentbord (BxDxH): | 442.8 x 139.2 x 40.5 mm |
| Tangentbordsvikt: | 925.3 g |
| Tangentteknik: | Mekaniska tangentbrytare |
| Windowstangent: | Ja |
| Multimediatangenter: | Ja |
| Flertangentsregistrering (rollover): | 24-key rollover |
| Tangentnedslagshöjd: | 4 mm |
| Aktiveringskraft: | 50 g |
| Aktiveringspunkt: | 2 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Steelseries Apex 5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tangentbord Steelseries Manualer
21 Juli 2025
21 Juli 2025
20 Juli 2025
20 Juli 2025
20 Juli 2025
20 Juli 2025
20 Juli 2025
9 Januari 2025
Tangentbord Manualer
Nyaste Tangentbord Manualer
3 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026