Telefunken TFEVKS88X10A++ Bruksanvisning
Telefunken kylskåp TFEVKS88X10A++
Läs gratis den bruksanvisning för Telefunken TFEVKS88X10A++ (44 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Telefunken TFEVKS88X10A++ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

Fridge / User ManualEN
TFEVKS88X10A++
R-Nummer :1017003000
S-Nummer :10280033
FRRéfrigérateur / Guide D’utilisation
DEKühlschrank / Bedienungsanleitung
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Telefunken |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | TFEVKS88X10A++ |
| Vikt: | 16000 g |
| Snäll: | Staande luidsprekers |
| På / Av knapp: | Nee |
| Ljudsystem: | Gesloten |
| Genomsnittlig effekt: | 110 W |
| Förstärkarens uteffekt: | 0 W |
| Equalizerinställningar: | Nee |
| Impedans: | 8 Ohm |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanalen |
| Peak Music Power Output (PMPO): | 170 W |
| Frekvensomfång: | 25 – 40000 Hz Hz |
| Känslighet: | 87.5 dB |
| Fjärrstyrd: | Nee |
| Anslutning(ar): | 1 |
| Mått (B x D x H): | 190 x 950 x 290 mm |
| Diameter woofer: | 180 mm |
| Diameter högtonenhögtalare: | 25 mm |
| Magnetiskt skärmad: | Ja |
| Diameter förare i mellanregister: | 180 mm |
| Justering av basnivå: | Nee |
| Tweeter: | Ja |
| Crossover frekvens: | 300.3000 Hz |
| Driver kon material: | Aluminium |
| Avtagbart skyddskåpa: | Nee |
| Givarmaterial: | Polyfabric |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Telefunken TFEVKS88X10A++ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Telefunken Manualer
8 Juli 2025
8 Juli 2025
8 Juli 2025
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
21 Augusti 2024
19 Augusti 2024
14 Augusti 2024
13 Augusti 2024
6 Augusti 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026