Telefunken TFK373FW2 Bruksanvisning
Telefunken kylskåp TFK373FW2
Läs gratis den bruksanvisning för Telefunken TFK373FW2 (112 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Telefunken TFK373FW2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/112

DE
ELEKTRONISCHE NO-FROST
Kühl-Gefrierkombi
Bedienungsanleitung
TFK373FE2
TFK373FW2
ELECTRONIC NO-FROST
Freezer - Fridge
User manual
EN
RÉFRIGÉRATEUR A FROID VENTILE
Congélateur – Réfrigérateur
Manuel d’utilisation
FR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Telefunken |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | TFK373FW2 |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Railstop |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 6340 g |
| Bredd: | 1465 mm |
| Djup: | 661 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Nettoskatt: | 173 W |
| Ljudnivå: | 52 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Årlig-energiförbrukning: | 692 kWu |
| Förpackningens vikt: | 7320 g |
| Frys bruttokapacitet: | 432 l |
| Frys nettokapacitet: | 383 l |
| Fryskapacitet: | - kg/24u |
| Husmaterial: | Staal |
| Retentionstid vid strömavbrott: | - uur |
| Nuvarande: | 2.5 A |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nee |
| Marknadspositionering: | Staande |
| Kylsystem: | Statisch |
| Frystemperatur (min): | -10 °C |
| Frystemperatur (max): | -24 °C |
| Tina vattenkranen: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Drifttemperatur (TT): | 16 - 35 °C |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Hjulhjul: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Telefunken TFK373FW2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Telefunken Manualer
8 Juli 2025
8 Juli 2025
8 Juli 2025
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
21 Augusti 2024
19 Augusti 2024
14 Augusti 2024
13 Augusti 2024
6 Augusti 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026