Telefunken TFEKS123X10A++ Bruksanvisning
Telefunken kylskåp TFEKS123X10A++
Läs gratis den bruksanvisning för Telefunken TFEKS123X10A++ (60 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Telefunken TFEKS123X10A++ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

Fridge - Freezer / User ManualEN
TFEKS123X10A++
FRCongélateur - Réfrigérateur / Guide D’utilisation
R-Nummer :1017002700
S-Nummer :10280030
DEKühl- Gefrierkombination / Bedienungsanleitung
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Telefunken |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | TFEKS123X10A++ |
| Vikt: | 3100 g |
| Kraftkälla: | Batterij/Accu |
| Laddningstid: | 8 uur |
| Batteri/Batterispänning: | 18 V |
| Trådlös: | Ja |
| Snijdiameter (max): | 1.5 mm |
| Batterityp: | Nicad |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Telefunken TFEKS123X10A++ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Telefunken Manualer
8 Juli 2025
8 Juli 2025
8 Juli 2025
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
21 Augusti 2024
19 Augusti 2024
14 Augusti 2024
13 Augusti 2024
6 Augusti 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026