Telefunken CF-33-100-R Bruksanvisning
Telefunken kylskåp CF-33-100-R
Läs gratis den bruksanvisning för Telefunken CF-33-100-R (32 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Telefunken CF-33-100-R eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

CF-33-100-R
CF-33-100-W
Table-Top Refrigerator / User ManualEN
DETischkühlsckrank / Bedienungsanleitung
CF-33-100-R
CF-33-100-W
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Telefunken |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | CF-33-100-R |
| Färg på produkten: | Black, Blue |
| Vikt: | 7500 g |
| Bredd: | 385 mm |
| Djup: | 375 mm |
| Höjd: | 505 mm |
| Sladdlängd: | 5 m |
| Ljudnivå: | 64 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | - kWu |
| Snäll: | Trommelstofzuiger |
| Användarmanual: | Ja |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Avtagbart filter: | Ja |
| Vakuum: | 21 kPa |
| Räckvidd: | - m |
| Typ av rengöring: | Droog en nat |
| Dammkapacitet: | 20 l |
| Maximal ineffekt: | 1250 W |
| Nuvarande: | 16 A |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Sugning: | - AW |
| Antalet hjul: | 4 wiel(en) |
| Rör/slangmaterial: | Aluminium |
| Antal rördelar: | 2 |
| Flexibel slang: | Ja |
| Bärhandtag: | Ja |
| Korrekt användning: | Zakelijk |
| Rengör ytor: | Carpet, Hard floor |
| Dammsugarborste ingår: | Harde vloerborstel |
| Spaltverktyg: | Ja |
| Luftflöde: | 60 l/s |
| Ingångseffekt: | 1250 W |
| Innehåll: | 20 l |
| Handtag med tillbehörsförvaring: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Filtermaterial: | Polyethyleentereftalaat (PET) |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Telefunken CF-33-100-R ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Telefunken Manualer
8 Juli 2025
8 Juli 2025
8 Juli 2025
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
21 Augusti 2024
19 Augusti 2024
14 Augusti 2024
13 Augusti 2024
6 Augusti 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026