Tesla AirCook & Grill QG600 Bruksanvisning
Tesla Inte kategoriserad AirCook & Grill QG600
Läs gratis den bruksanvisning för Tesla AirCook & Grill QG600 (44 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Tesla AirCook & Grill QG600 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

QG TESLA AirCook & Grill 6 00
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Tesla |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | AirCook & Grill QG600 |
| Produkttyp: | Varmluftsfritös |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 5800 g |
| Bredd: | 310 mm |
| Djup: | 360 mm |
| Höjd: | 385 mm |
| Antal program: | 8 |
| Temperatur (min): | 65 ° C |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (max): | 200 ° C |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Kapacitet: | 11 l |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Effekt: | 2000 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Konstruktion: | Single |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Grillning: | Ja |
| Fritörkapacitet: | - kg |
| 99-minuterstimer: | 60 min |
| Frityrfunktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Tesla AirCook & Grill QG600 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Tesla Manualer
4 Januari 2025
4 Januari 2025
31 December 2025
26 Oktober 2024
7 Oktober 2024
1 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
23 September 2024
22 September 2024
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025