Tesla AirCook & Steam QS550 XL Bruksanvisning
Tesla Inte kategoriserad AirCook & Steam QS550 XL
Läs gratis den bruksanvisning för Tesla AirCook & Steam QS550 XL (50 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Tesla AirCook & Steam QS550 XL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/50

TESLA AirCook QS550 XL
Uživatelský manuál / user guide v2.0
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Tesla |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | AirCook & Steam QS550 XL |
| Produkttyp: | Varmluftsfritös |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 5600 g |
| Bredd: | 270 mm |
| Djup: | 320 mm |
| Höjd: | 327 mm |
| Handtag: | Ja |
| Antal program: | 6 |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Temperatur (min): | 40 ° C |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (max): | 200 ° C |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Kapacitet: | 5 l |
| Ånga: | Ja |
| Bakfunktion: | Ja |
| Garantiperiod: | 3 År |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Effekt: | 1500 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| På / av-knapp: | Ja |
| Tittfönster: | Ja |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Diskvattensäkra delar: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Svart |
| Konstruktion: | Single |
| Receptbok: | Ja |
| Flyttbar skål: | Ja |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Teflonbehandlad: | Ja |
| Fritörkapacitet: | - kg |
| Digital timer: | Ja |
| 99-minuterstimer: | 720 min |
| Frityrfunktion: | Ja |
| Förinställda tillagningsprogram: | Ja |
| Antal friteringskorgar: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Tesla AirCook & Steam QS550 XL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Tesla Manualer
4 Januari 2025
4 Januari 2025
31 December 2025
26 Oktober 2024
7 Oktober 2024
1 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
23 September 2024
22 September 2024
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025