Teufel Stereo L Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Teufel Stereo L (16 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Teufel Stereo L eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Teufel Stereo L
Quick reference guide
For detailed online documentation,
please visit
http://manual.teufelaudio.com
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Teufel |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Stereo L |
| Färg på produkten: | Aqua-kleur |
| Sladdlängd: | 22 m |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Innehåller inte: | Halogeen |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 65 °C |
| Typ av kabel: | OFNP |
| Full duplex: | Ja |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Anslutning 1: | 12x LC |
| Anslutning 2: | MPO |
| Anslutning 1 typ: | Mannelijk |
| Anslutning 2 typ: | Vrouwelijk |
| Struktur för trådläge: | Multimode |
| Kern diameter: | 50 µm |
| Klädselns diameter: | 125 µm |
| Fiberoptisk typ: | OM3 |
| Antal optiska fibrer: | 12 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Teufel Stereo L ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Teufel Manualer
27 Mars 2026
13 Mars 2026
2 Februari 2026
11 Oktober 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026