TFA 38.2024 Bruksanvisning
TFA ej kategoriserat 38.2024
Läs gratis den bruksanvisning för TFA 38.2024 (9 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 40 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om TFA 38.2024 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/9

Bruksanvisning
Kat.-nr. 38.2024
TFA_No. 38.2024_Anl_schwedisch 19.03.2021 17:39 Uhr Seite 1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | TFA |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | 38.2024 |
| Produkttyp: | Digital äggklocka |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 68 g |
| Bredd: | 91 mm |
| Djup: | 21 mm |
| Höjd: | 60 mm |
| Produktens huvudfärg: | Vit |
| Batterityp: | AAA |
| Antal batterier: | 2 |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Typ av urtavla: | Analog urtavla |
| Batteri ingår: | Nej |
| Material, hölje: | Plast |
| Batterispänning: | 1.5 V |
| Nedräkningstimer: | Ja |
| 99-minuterstimer: | 99 min |
| Fall material: | Plast |
| Stoppurets noggrannhet: | 1 s |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TFA 38.2024 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat TFA Manualer
27 Januari 2026
7 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026